Jdi na obsah Jdi na menu
 

Diskuse

Zde je možné debatovat.

 

Pro komplexnější debatu použijte diskusní fórum pro nezaměstnané založené naším hnutím.

nezamestnani.xforum.cz/

 

Zde můžete diskutovat o všech problémech, se kterými se lidé bez práce setkávají. Diskusní příspěvky by měly být věcné, ne příliš obsáhlé a hlavně by se měly týkat nezaměstnanosti. Z důvodu malé kapacity těchto webových stránek není možno diskutovat i o jiných problémech, které s nezaměstnaností souvisí jen velmi málo či vůbec. Příspěvky, které obsahují vulgarismy, urážky či slovní napadání nezaměstnaných či jiných diskutujících budou administrátorem smazány.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Budete otroci ve vlastní zemi!

(Josef, 26. 4. 2018 17:54)

"BUDETE OTROCI VE VLASTNÍ ZEMI"
To prohlásil Miroslav Štěpán v listopadu 1989 k dělníkům v ČKD v Praze. Tehdy ho dělníci vypískali, protože uvěřili vlastizrádcům, lhářům a nastrčeným loutkám. Jeho slova se však naplnila.

Kde je dnes ČKD a tisíce dalších fabrik co byly záměrně zlikvidovány? Jak skončili ti, co ho vypískali? Jako nezaměstnaní? Jako bezdomovci? Jako živořící důchodci? Ano, jsme otroci ve vlastní zemi, jen si to někteří nechtějí přiznat.

Kde je dnes Československo, co nemělo žádné dluhy? Kde je dnes vyspělý průmysl, zemědělství, zdravotnictví, školství, bydlení, práce a důstojný život pro každého, .....? Máme rozkradenou, zdevastovanou, vytunelovanou a totálně zadluženou kolonii Česko. Dluhy nezaplatí ani 10 dalších generací. Máme milion exekucí ročně, 600 tisíc registrovaných nezaměstnaných, další statisíce neregistrovaných nezaměstnaných, 500 tisíc předčasných důchodců, 100 tisíc patologických hráčů na automatech, 4 miliony lidí žijících v chudobě, máme každý den 5 sebevražd ze zoufalství, neboť lidé už dávno pochopili, že dobře už bylo. Máme tak "kvalitní" život, že jsme první na světě ve spotřebě antidepresiv a prášků na spaní. Devastace společnosti pokračuje vysokým tempem. Teď už zbývá našim otrokářům a vlastizrádcům dílo zkázy dokončit tím, že sem pozvali imigranty. Ti mají za úkol zničit Českou republiku, český národ i celou Evropu, přesně podle plánu. Vlastizrádci, zloději a tuneláři potřebují zamést stopy po zvěrstvech co tady za posledních 26 let napáchali, neboť ani za 100 let to nikdo nedá do pořádku. Proto pomocí imigrantů zlikvidují kolonii Česko i celý český národ.

Podle nezávislých odborníků, byl rozkradením, devastací, tunelováním a nezákonným vyvedením majetku do zahraničí, každý občan ČR okraden o minimálně 5 milionů korun. Přece nebudou polistopadoví zloději vracet rozkradený státní majetek, to raději zlikvidují zdevastovanou kolonii Česko i český národ.

Už víc jak 26 let posloucháme lži o demokracii a svobodě. Ani jednoho jsme se nedočkali. Jen se po volbách vymění loutky, ale zlodějská totalita pokračuje dál.

V Ústavě České republiky jeden z klíčových zákonů říká: "Veškerá státní moc patří lidu této země". Toto nikdy neplatilo, není dodržováno, ale v této zlodějské totalitě se to nesmí říkat. Někdo si snad myslí, že "lid co má veškerou státní moc" by takovým způsobem likvidoval sám sebe a stát ve kterém žije?

Jedinou pozitivní věc proti období před estebáckým pučem v roce 1989 jsem po dlouhém hledání přeci jen našel. Už nestojíme fronty na banány.

Zdeněk Klímek, generální tajemník ÚV KSČ 21

Re: Budete otroci ve vlastní zemi!

(Anonym, 30. 4. 2018 17:51)

Pane Klímku,

Váš plamenný článek je líbivý, ale vaše kolegyně paní Aulická Jírovcová napsala dne 16.1. 2018 v Halo novinách článek, kde označuje nezaměstnané za lenochy, feťáky a opilce. Dále praví, že lidé si udělali z nezaměstnanosti styl života.Další Vaši soudruzi v Halo novinách označovali nezaměstnané za lenochy, ale paní Aulická Jírovcová tomu tedy nasadila
pomyslnou korunu. Jen je škody, že paní Aulickou Jírovcovou nalza tak na 2-4 roky dostat do situace ČID,který nemůže dělat manuálně, je mu 58 let a nikdo ho nezaměstná , neberou lidi po 50, na tož ty co mají před 60. Do starobního důchodu mohu až ve 64 letech i když mám odpracovaných 35
let a tyto problémy žádna vláda co tu byla neřešila a dá se říct, že řešit nebude.Asi čekají, že ti dotyční spáchají sebevražu ve své příšerné sociální situaci.

Re: Re: Budete otroci ve vlastní zemi!

(Josef, 1. 5. 2018 14:33)

Budete se divit, ale paní Aulická-Jirovcová není komunistka, zrovna tak jako komunistou není pan Filip, nebo pan Dolejš a dokonce drtivá část členů KSČM nejsou komunisté. Neuznávají totiž vědeckou nevyhnutelnost třídního boje, mezi porobenou třídou dělnickou a velkopanskou třídou buržoasie. Název komunistická si dali schválně, aby obelstění občané je vůbec volili. Jejich volba je sice nejmenším možným zlem, ale zlem je. V celé této tzv. komunistické straně jsou možná 2 významnější členové, kteří komunisty asi jsou skutečně svým přesvědčením, a to paní Semelová a pan Grospič. To, že Češi a Slováci budou otroky ve své vlastní zemí, prohlásil Miroslav Štěpán v roce 1989 a měl pravdu. KSČM ho také, nejen za tento pravdivý projev, vyloučila.

Bohužel jedinou, velmi malou a zatím nevýznamnou skutečnou komunistickou stranou v ČR je Komunistický svaz mládeže (mají stránky www.komsomol.cz) Slováci jsou na tom lépe ti mají komunistickou stranu relativně autentickou a ještě navíc mají velmi levicově zaměřenou stranu Vzdor- stranu práce, jejímž dlouhodobým cílem je obnova socialismu na Slovensku.

Velké problémy lidí nad 50 let a zdravotně postižených

(JR, 26. 4. 2018 8:14)

V evidenci úřadu práce je momentálně 263 tisíc nezaměstnaných lidí. Až 100 tisíc z nich by ovšem podle analytiků mohlo reálně pracovat a často také pracovat chtějí, jen o ně firmy nestojí.
„Je tady také skupina lidí úplně vytlačených mimo pracovní trh, kteří jsou ekonomicky neaktivní a nejsou vedeni v evidenci úřadu práce. Ti by tuze rádi pracovali, ale v Česku pro ně moc příležitostí není,“ říká Dobrovský. Podle něj jde o dalších 200 až 250 tisíc lidí.
Práci si obtížně hledají lidé starší 50 let, lidé pečující o děti nebo nemocné a také postižení lidé . V evidenci úřadu práce je momentálně třeba 14 tisíc zdravotně postižených lidí (OZP, OZZ), ale počet dostupných míst je třikrát menší.

Re: Velké problémy lidí nad 50 let a zdravotně postižených

(Josef, 26. 4. 2018 18:12)

Vidím, že jsi hloupější, než-li jsem myslel. Samozřejmě, že by to nestačilo, ale je to hluboce NEMRAVNÉ!!! V situaci, kdy poštovní doručovatelky berou tak málo, také díky špatným rozhodnutím a neschopnosti pana ředitele s problémem malých platů něco udělat, je vrcholně NEMRAVNÉ!!!!!!!, aby takový neschopný ředitel, pobíral tak vysoký plat. Takovýto plat je totiž naprosto nesolidární s ostatními zaměstnanci pošty.

Re: Re: Velké problémy lidí nad 50 let a zdravotně postižených

(Josef, 26. 4. 2018 18:16)

Omlouvám se autoru článku velkých problémů lidí nad 50 let, má reakce výše platí pochopitelně k článku jakub rybar ulovil o problémech České pošty.

Re: Velké problémy lidí nad 50 let a zdravotně postižených

(Anonym, 30. 4. 2018 17:41)

S tím mám zkušenosti, jsem ČID důchodce ,nemohu manuálně pracovat, je mě 58 let a do starobního důchodu nemohu, protože mě není64 let. Mám odpracovaných 35 let a jsem už delší dobu v sociální pasti a bídě, ať je tu jakákoliv vláda, tak tyto problémy neřeší a řešit nebude, jenže český národ
je jak stádo hloupých ovcí a nechá si doslova ká.....t na hlavu. Jestli budou lidé tak super tolerantní, obávám, se ,že stát pomalu ,ale jistě zruší sociální dávky i důchody.

Bída se zvyšuje a lidé trpí

(Rko, 23. 4. 2018 22:52)

Bída se zvětšuje, tvrdí kritici
Kritici poukazují zejména na to, že poskytnutí poukázek má na chudé a lidi v nouzi spíše negativní vliv. Argumentují, že poukázky berou dražší obchody, takže příjemce nemůže vyhledávat prodejny s nižšími cenami, a obchody přijímají jen omezené množství poukázek, takže není možné udělat větší nákup. Údajně některé zboží není možné za poukázky koupit vůbec.
Podle občanských aktivistů jsou tak příjemci příspěvku na živobytí nuceni poukázky prodávat pod cenou spekulantům, aby si mohli nakoupit podle svých potřeb. Kritici poukazují i na to, že poukázky jsou podle jejich názoru vydávány ve vyšších hodnotách, takže není možné za ně nakoupit drobnosti.
Novela zákona posilující podíl poukázek měla za cíl omezit jejich zneužívání, nákupy jiného než potřebného zboží, motivovat k aktivnímu hledání zaměstnání
Podle občanských aktivistů se příjemci poukázek při placení cítí být diskriminováni a ponižováni, protože se na ně pohlíží jako na sociální případy. Starostové obcí, ve kterých žijí příjemci dávky, zase kritizují, že musí dojíždět do obchodů, kde mohou poukázky vyměnit za zboží. Jízdenky podle nich představují pro příjemce dávek zbytečný výdaj navíc.
S poukázkami na odběr zboží mají problém i lidé se sníženou možností pohybu, upozorňují starostové.

jakub rybar ulovil

(rde, 22. 4. 2018 19:24)

vis kolik zamestnancu ma ceska posta? a myslis,ze kdyby plat reditele byl mensi a rozpočítalo se tech 100 000 mesicne,ktery bere mezi všechny zamestnance české posty,ze by tech par haleru nebo korun tem zamestnancum pomohlo? ja myslim,ze to,ze reditel bere hodne není důvod proc berou ostatní zamestnanci malo a to sami je s politikama,tech je taky asi 200 mozna 400 ale i tak,kdyz by se ty peníze měli dat lidem tak by to nikomu nepomohlo ) navíc ceska posta nemá tolik zakazniku jako ta nemecka tudíž asi mensi zisk a proto ne platy jako v nemecku ))

ODPORNÝ BEZCITNÝ ASOCIÁLNÍ STÁT

(JR, 18. 4. 2018 2:45)

Co vlastně vůbec říkat o společnosti, které je úplně jedno, že v zemi žije už na 70 000 bezdomovců, jejichž osud skoro všichni ignorují, a 10 procent obyvatelstva je postiženo exekucemi - a o jejich osud se taky nezajímá nikdo.
Proč se Zeman, když se už nedokáže podívat strategicky do budoucnosti, ve svém projevu nezabýval aspoň těmito dvěma drsnými, zásadními skutečnostmi? A navíc se blíží katastrofa technologické revoluce. Kde lidé v práci budou nahrazovány roboty. Během několika let nahradí roboti polovinu zaměstnanců. Bez práce budou pokladní, dělníci v továrně, zmizí úředníci i obsluha strojů. Kdo se o tyto lidi postará? Budou znich další bezdomovci?

Elkánův zlatý padák je výsměchem všem zaměstnancům České pošty

(Josef, 16. 3. 2018 10:54)

Díky podmínkám pracovní smlouvy a konkurenční doložce odejde pan Elkán s 8,5 miliony korun v kapse, i když jako nejvyšší manažer této organizace selhal. Celá tato transakce je výsměchem všem poctivě pracujícím zaměstnancům.
Základním posláním České pošty je být důvěryhodným poskytovatelem kvalitních služeb v oblasti zprostředkování informací, plateb a zboží, tradiční, fyzickou i elektronickou formou. Tato státní organizace působí na celém území České republiky a k naplnění svého poslání disponuje skoro 3.200 subjekty (Pošty, Specializované provozovny, Pošty Partner, Výdejní místa a poštovny) a více jak 30 tisíci zaměstnanci (po skupině Agrofert je druhou největší českou firmou podle počtu zaměstnanců).
Generálním ředitelem této instituce byl od června 2014 Martin Elkán. Dekret mu tehdy podepsal tehdejší šéf resortu vnitra Milan Chovanec (ČSSD). Jeho základní měsíční plat přesahoval 300 tisíc Kč (nutno ještě započítat nemalé odměny).
Premiér v demisi Andrej Babiš minulý týden zmínil, že poštovní doručovatelky berou 14.000,-Kč měsíčně a řidiči 19.000,-Kč čistého, a že průměrná mzda v Česku je přitom o 10.000,-Kč vyšší. (Ve 4. čtvrtletí 2017 činila průměrná hrubá měsíční nominální mzda na přepočtené počty zaměstnanců v národním hospodářství celkem 31.646,-Kč (údaje Český statistický úřad). Babiš také řekl, že občané podle něj zaměstnancům pošty vytýkají, že neposkytují služby v požadované kvalitě.
Každý poctivě pracující, který sleduje tuto kauzu, si musí připadat jako ten největší hlupák. Copak minulá vláda o tom nevěděla a proč to neřešila?
Je žádoucí jasně prosadit reorganizace státních organizací, které mají být vedeny snížením vedoucích míst (rušení střední úrovně managementu). Též je potřeba nastavit spravedlivé odměňování zaměstnanců vycházející z výstupů hodnocení – s prioritou na odváděný pracovní výkon každého zaměstnance. Vše by mělo zapadat do koncepce kariérního řádu organizace. Tu například ale nemá žádná organizace spadající pod Ministerstvo vnitra ČR. Za dobře odvedenou práci by měl každý zaměstnanec být spravedlivě odměněn. Výše uvedený příklad deklaruje situaci ve státních organizacích (viz například situace v organizaci České dráhy a.s. je ještě horší).
Zdroj: https://rozvoral.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=654097

Re: Elkánův zlatý padák je výsměchem všem zaměstnancům České pošty

(dd, 25. 3. 2018 9:13)

co je ti do toho kolik dostane nejakej reditel odskodny a odstupny?? mala ceska zavist ,tohle je nebezpecny vic nez islamisti,,,,,,,,,,,,rikam,radeji 100 muslimaku,nez jeden zasranej cechacek,kterej skodi skodi skodi a to pouze druhemu cechovi,protoze nezna cizi jazyky a tak nemuze "superit" s nikym dalsim,nez je cesky hovorici cech hahahah,ale jak rikam i kdyby ten cech umel cizi jazyk,tak si stejne netroufne souperit,protoze cech je proste slaboch a poskok,kterej se da koupit za 10 kcš ,pracovat nebudu uz,jdu bud do evropy nebo na socialku,do prace v cechach uz NIKDY)) ted jsem mel od novyho roku 2 prace ve fabrice,mam maturitu,pokazdy plat 15 000 hrubeho za cely mesic odpracovany,,,,,,,,,,cesi kradou a krast neprestanou nikoliv BAKALA nebo kozeny,,,,,,,,tyhle davaj lidem praci aspon,ale cech obycejnej ten jenom krade,ukradne vam premie v praci atd

Re: Re: Drahá Česká pošta. Levné české pošťačky - reportáž na Streamu.

(Josef, 17. 4. 2018 11:40)

Za poštovní známky platíme o dost více než lidé v mnoha zemích, např. v bohatém Německu. Přitom to je zásadně větší země a poštovní vozy musí tedy jezdit delší vzdálenosti. A hlavně. České doručovatelky a doručovatelé berou několikanásobně méně než v Německu. V ČR tedy nižší náklady. Vyšší ceny. Jak je to možné? Uvidíte jen v A DOST!

www.stream.cz/adost/10024440-draha-ceska-posta-levne-ceske-postacky

Už i režimní redaktor Tuna si všimnul, jak Česká pošta pod Elkánem šla do prdele! Jenom zmrdi, jako jsi ty, to nevidí! Hlavně, ty vylízaný pako a zmrde, obhajuj Elkánovi příjmy, zatímco pošťáci a pošťačky tam dělají za almužny jako otroci! A přeci to ještě Elkánovi nestačilo a zdražil skoro všechny služby, co pošta poskytuje. Tvůj fotřík tě měl radši vystříkat do křoví, než aby země nosila takovýho exota. Víš čím pomůžeš lidstvu, smrade? Oběs se a už tady nepruď!

dd

(dd, 25. 3. 2018 8:59)

socialni systém v čr byl funkcni a lidem pomahal do te doby,nez socialni davky zacala rozesilat ceska posta složenkou,kdy se o tehle "věci" (sociálních davkach) dozvěděla primitivni ceska společnost,ktera to tem lidem zacala sproste zavidet,vemte si,ze ja mel 3400+4000 na bydleni to je 7400 v době 2000-2010.kdy ti cechacci v praci dostavali maximalne 10 000-to byl pro sen mit "desitku",takze ja se mel defacto stejne jako ti cesi co chodili makat za par drobnych do práce,protoze jsem nemusel platit dopravu ani svacinu do práce,navic díky te české poste stoupl počet zadatelu o socialni davky,kdy se tam cesi,ktery o tech sociálních davkach nevedli,ze něco takového existuje zacali pro ty davky hrnout taky a dopadlo to jak to dopadlo,skoncilo to lžema ze cikani dostavaj davky 40 000 mesicne apod,takze je konec,ackoliv ty davky me osobne slouzili dobře věci,ja si za ne nakoupil jen jidlo prave a zaplatil ten najem a nemusel jsem nekde saskovat zadarmo v praci,kde nakonec bych stejne nemel duchod a stát z takového nizkeho platu si taky nic na danich do statni pokladny neveme,takze bych vlastne slouzil jen tomu zamestnavateli jako budu muset ted ,platy sice nejsou dneska 10 000,ale jsou 14000-16000 maximalne hrubého,stydim se za tenhle narod a jak budu mit moznost okamzite se prihlasuju na sociálku a chci zpatky co mi bylo ceskou socialistickou spolecnosti ukradeno,,,,,,,,,,,ja se nechci mit stejne s´patne jako cesi,at e jim to lbii nebo ne a o svém zivote a o tom co chci delat budu rozhodovat jenom ja ,nikoliv ceska spodina,ktera nezna cizi jazyky a zapacha ,vemte si kazdy upchlik ma narok vsude po cele evrope na socialni pomoc,ta ceska verbez nepomuze ani vlastnim lidem,pritom vse dneska hradi EU,libi se mi ted,ze tem cechacku najednou nepoustej v tv ty zabery tech upchliku jako pred volbama haha,dali hlasy babisovi a okamurovi sice,ale upchlici nikde,takze by me zajimalo za co babis a okamuro jsou ted placeny,kdyz problem s upchlikama neexistuje,protoze byl jen vytvoret k tomu,aby se dostal okamura k moci )) ja rikam,ja radeji plnou zemi upchliku,ktery vam zadny davy nezavidej,nez cechacku,ktery vam skodej,

jedině generalni stavky

(otrok, 8. 2. 2018 15:59)

lidi ano chce to velke demonstrace ale po všech velkych městech republiky až si pani poslanci diktatoři uvědomi že si nemužou s nezamestnanyma lidma delat co chtěji jinak es nezamestnani nepohnou z mist a tvrdě i na současnou vladu ano kteři si z obyčejnych lidi taky utahujuo lidi opravdu tady blbyma kecama nic proti ministerstvu prace a socialnich věci nic nezmužeme chce to hromsky přitvrdit na vladu aby už nesmyslně přestala šikanovat nezamestnane kteři už opravdu živoři a maji existenčni problemy

Re: jedině generalni stavky

(Kamila, 13. 2. 2018 12:15)

Já s Tebou plně souhlasím...chce to do ulic,jiná cesta není...

Re: Re: jedině generalni stavky

(klient úřadu práce, 21. 2. 2018 10:32)

Těžko se někdo najde, kdo zorganizuje stávku nezaměstnaných. Ti s nižším IQ se na to nezmůžou a ti chytřejší, co by toho byli schopni se budou bát nějak se veřejně angažovat, protože by měli situaci na úřadu práce těžkou, úřady práce by si hledaly záminky ke ztěžování situace, nebo i k vyřazení z evidence, dávky hmotné nouze by chodily opožděně tak, aby se nestihl zaplatit nájem či inkaso a v případě nepředložení dokladů o zaplacení by vznikl důvod k pozastavení dávek hm. nouze. Doufejme, že ombudsmanka ČR bude jednat s MPSV o změně- o zmírnění zák. o pom. v hm. nouzi.

Umělý robot má v Saúdské Arábii lepší postavení, než-li skutečná žena

(Josef, 16. 3. 2018 11:04)

Islámská Saúdská Arábie udělila před několika dny občanství robotce Sophii, která má lepší postavení než skutečné ženy.
„Chtěla bych poděkovat království Saúdské Arábie. Jsem poctěná a hrdá na toto mimořádné vyznamenání. Je to historický okamžik být prvním robotem, který získal občanství,“ řekla podle webových stránek Českého rozhlasu Sophie ve vysílání televize Arab News.

Saúdská Arábie se prý chce věnovat novým technologiím a právě robotům proto nedávno vytvořila i samostatné ministerstvo. Je to neuvěřitelné, jelikož saúdskoarabské ženy nebo třeba i zahraniční pracovníci v zemi nemají takové postavení, jako teď má robotka Sophie. Už jen to, že neměla hidžáb a že jí ve společnosti nedoprovodil žádný muž, což jsou základní pravidla, která by v Saúdské Arábii měly respektovat všechny ženy a teď tedy i nová občanka Sophie, vyvolalo u mnoha lidí obrovskou kritiku.

Tímto je zcela zásadně patrné, že je postavení ženy v islámu dokonce pod umělými roboty a že je zde žena až na posledním místě. Porušování lidských práv žen je v islámu na denním pořádku, ale žádné lidskoprávní organizaci a všem rádoby bojovníkům za lidská práva to nevadí. Pach ropy jim totiž zatemnil mozek.

Je to další důkaz o tom, že „náboženství“ zvané islám se za náboženství pouze schovává, aby si muži mohli dělat, co chtěli, po vzoru středověkého zakladatele islámu proroka Mohameda. Ten páchal dokoce i taková zvěrstva, jako je pohlavní styk s devítiletou manželkou Ajšou, kterou si vzal za ženu, když jí bylo šest let. No a proto, že to bylo údajně v té době normální, páchají takováto zvěrstva legálně i někteří současní islámští muži.

Je vidět, že je islámská ideologie neslučitelná s evropským právem a kulturou, která stojí na hodnotách svobody a demokracie. Mějme to všichni na paměti a nedovolme, aby v naší zemi něco podobného zakořenilo!

Zdroj: https://rozvoral.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=631444

Havloid je duševní mrzák živený z veřejných peněz s odporem ke svobodě.

(Josef, 12. 3. 2018 11:22)

Havloid je duševní mrzák živený z veřejných peněz s odporem ke svobodě. Nestydí se použít jakoukoliv lež, nenávist a intriku
Autor: Radek Velička | Publikováno: 26.2.2013 | Rubrika: Zamyšlení

Většina národa určitě nejásá, že byl zvolen Miloš Zeman prezidentem. Určitě jej hodně lidí volilo s odporem, ale asi byl pro ně ten odpor menší, nežli by volili pohrobka havloidního. Ovšem Zeman byl zvolen demokraticky, tak prezidentem je. To že není něčím prezidentem je jasné jako slovo boží, nikdo se nezavděčí všem. Ono na peticích a různých prohlášeních taky není nic špatného, ale víme, jak umějí havloidi šířit nenávist společností. Havel prvně blbou náladu vytvořil, pak ji popsal a jako samozvaný spasitel proti ní bojoval. Jeho následovníci nejsou o nic lepší, spíše v šíření lží a nenávisti vynikají ještě více.

Co je to vůbec havloid? Havloid je duševním mrzákem, vesměs živen z veřejných peněz a s odporem k demokratickým a svobodným principům uspořádání společnosti. Každý havloid, žije v představě, že pouze jeho pravda je ta pravá, že může ovlivňovat veřejné mínění a společenské i politické dění, to vše bez demokraticky získaného mandátu ve volbách. Ke svým cílům se nestydí použít jakoukoliv lež, nenávist a intriku. Neuznává opačný názor oponenta, ať je jakýkoliv, proto je havloid velmi nebezpečným tvorem. Působení havloidů ve společnosti lze přirovnat k morové ráně.

Podivné či šokující?

(!, 3. 3. 2018 11:52)

Zvláštní, když člověk se zdravotnickou profesí neoblomně prosazuje "léčení" závislosti na alkoholu, cigaretách a hracích automatech poukázkami. Je paní poslankyně tak nevzdělaná nebo se za tím skrývá něco jiného? Poukázky umožňují nakupovat ve vybraných obchodech, přesněji téměř nikde. Co když se za tuto výsadu poskytlo někomu všimné? Nebo nejedná se o lobbismus ze strany firem, co tisknou poukázky? Kolik do nesmyslného opatření stát měsíčně vrazí peněz? Ptejme se poslanců z jiných stran, kdo na chudobě v tomto směru vydělává nejvíc.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90

následující »