Jdi na obsah Jdi na menu
 

Odkazy na články o nezaměstnanosti, sociálním systému a daních - 1. polovina roku 2018

6. 3. 2018

Obří IT průšvih MPSV, Za ministryně Marksové z ČSSD vyhodilo miliardu, zjistil MKÚ

https://ekonomika.idnes.cz/it-smlouvy-ministerstvo-prace-nku-michaela-marksova-pc8-/ekonomika.aspx?c=A180408_202621_ekonomika_amu

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

termín od lékaže k zahájení léčby

(Eva Böhmová, 13. 3. 2018 17:39)

Dobrý den, moc prosím o radu. Mám od ledna 2018 domluvený termín na 10. 4., že nastoupím léčbu (lékař z ambulance bolesti). Budu se muset objednat na rehabilitaci a lékař ještě zváží podle kontroly co bude třeba. Na ÚP v K. Varech z toho udělala pracovnice šílený problém, že nechci nastoupit do zaměstnání, kde mi dali doporučenku a kam mě vzhledem k blížící léčbě nevzali a ani to nebylo vhodné prostředí k mému vleklému zdrav. problému (mám na to prac. omezení - defekt na zádech). Prosím Vás, může mi tento lékař potvrdit tuto léčbu potvrzením, nebo je potřeba neschopenka od praktické lékařky?

Re: termín od lékaže k zahájení léčby

(Jana, 20. 3. 2018 12:36)

Dobrý den,

sanžte se opatřit si potvrzení od odborného i praktického lékaře jinak vás vyřadí z evidence. Neznám podrobnosti vašich problémů, ale obecně platí, že úředníci na úřadu práce se snaží nacpat nezaměstnané do práce nebo je vyřadit za každou cenu. Pokud jste od úřadu práce dostala doporučenku a práci jste odmítla nebo jste jim popravdě řekla, že půjdete na rehabilitaci, tím spíše byste měla mít od lékařů potvrzení.